Kalender van 2de klasse B 2019 – 2020

Heenwedstrijden

Speeldag 1 +

24/08/2019
Eendracht Louwel-Standard de Liège1-2📝

Speeldag 2 +

31/08/2019
Standard de Liège-ASE Chastre1-1📝

Speeldag 3 +

14/09/2019
US Grâce-Hollogne-Standard de Liègealg. fft.

Speeldag 4 +

21/09/2019
Standard de Liège-RFC Liège1-1📝

Speeldag 5 +

05/10/2019
Standard de Liège-KHO Wolvertem Merchtem3-0📝

Speeldag 6 +

19/10/2019
KVC Westerlo-Standard de Liège3-4📝

Speeldag 7 +

02/11/2019
Standard de Liège-RUS Loyers1-3📝

Speeldag 8 +

09/11/2019
FC Irlande Auderghem-Standard de Liège0-1📝

Speeldag 9 +

16/11/2019
Standard de Liège-Yellow-Red KV Mechelen B3-2📝

Speeldag 10 +

23/11/2019
VVC Brasschaat-Standard de Liège2-3📝

Speeldag 11 +

30/11/2019
Standard de Liège-KSK Heist3-1📝 📷

Speeldag 12 +

07/12/2019
RFC Perwez-Standard de Liège0-3📝

Speeldag 13 +

14/12/2019
Standard de Liège-WC Sibret2-2📝 📷

Terugwedstrijden

Speeldag 14 +

11/01/2020
Standard de Liège-Eendracht Louwel5-0📝

Speeldag 15

18/01/2020
KSK Heist-FC Irlande Auderghem1-2
Eendracht Louwel-KHO Wolvertem Merchtem2-2
ASE Chastre-Standard de Liège6-1📝
WC Sibret-KVC Westerlo1-1
RFC Perwez-RUS Loyers0-9
VVC Brasschaat-Yellow-Red KV Mechelen B3-0
RFC Liège-US Grâce-Hollognealg. fft.

Speeldag 16

01/02/2020
KVC Westerlo-Eendracht Louwel - 14:00
VVC Brasschaat-RFC Liège - 15:00
Standard de Liège-US Grâce-Hollognealg. fft.
Yellow-Red KV Mechelen B-KSK Heist - 16:45
FC Irlande Auderghem-RFC Perwez - 17:00
RUS Loyers-WC Sibret - 17:00
KHO Wolvertem Merchtem-ASE Chastre - 17:30

Speeldag 17 +

08/02/2020
RFC Liège-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 18 +

22/02/2020
KHO Wolvertem Merchtem-Standard de Liège - 17:00

Speeldag 19 +

29/02/2020
Standard de Liège-KVC Westerlo - 16:30

Speeldag 20 +

07/03/2020
RUS Loyers-Standard de Liège - 17:00

Speeldag 21 +

21/03/2020
Standard de Liège-FC Irlande Auderghem - 16:30

Speeldag 22 +

04/04/2020
Yellow-Red KV Mechelen B-Standard de Liège - 16:45

Speeldag 23 +

18/04/2020
Standard de Liège-VVC Brasschaat - 16:30

Speeldag 24 +

25/04/2020
KSK Heist-Standard de Liège - 12:30

Speeldag 25 +

02/05/2020
Standard de Liège-RFC Perwez - 14:00

Speeldag 26 +

09/05/2020
WC Sibret-Standard de Liège - 14:00