Kalender van 2de klasse B 2017 – 2018

Heenwedstrijden

Speeldag 1 +

26/08/2017
Yellow-Red KV Mechelen-Standard de Liège6-0verslag

Speeldag 2 +

02/09/2017
Standard de Liège-RFC Liège1-1verslag

Speeldag 3 +

16/09/2017
KOVC Sterrebeek-Standard de Liège3-1

Speeldag 4 +

30/09/2017
Standard de Liège-RSC Anderlecht B6-3

Speeldag 5 +

14/10/2017
ASE Chastre-Standard de Liège1-1verslag

Speeldag 6 +

21/10/2017
Standard de Liège-Miecroob Veltem2-1verslag fotogalerij

Speeldag 7 +

28/10/2017
FC Esperanza Pelt-Standard de Liège0-6verslag

Speeldag 8 +

04/11/2017
Standard de Liège-Eendracht Louwel2-2verslag

Speeldag 9 +

11/11/2017
Standard de Liège-KRC Genk Ladies B0-3verslag

Speeldag 10 +

25/11/2017
VC Moldavo B-Standard de Liège3-1

Speeldag 11 +

02/12/2017
Standard de Liège-WC Sibret0-0

Speeldag 12 +

09/12/2017
Oud-Heverlee Leuven B-Standard de Liège3-0

Speeldag 13

16/12/2017
Standard de Liège-Tongeren DV B7-2
Miecroob Veltem-RFC Liège - 14:00
FC Esperanza Pelt-Yellow-Red KV Mechelen - 14:00
KRC Genk Ladies B-Oud-Heverlee Leuven B - 14:30
VC Moldavo B-WC Sibret - 14:30
RSC Anderlecht B-Eendracht Louwel - 15:00
ASE Chastre-KOVC Sterrebeek - 17:00

Terugwedstrijden

Speeldag 14

13/01/2018
FC Esperanza Pelt-RFC Liège - 14:00
Miecroob Veltem-KOVC Sterrebeek - 14:00
KRC Genk Ladies B-Tongeren DV B - 15:00
VC Moldavo B-Oud-Heverlee Leuven B - 15:00
WC Sibret-Eendracht Louwel - 15:00
Standard de Liège-Yellow-Red KV Mechelen - 16:30
ASE Chastre-RSC Anderlecht B - 17:00

Speeldag 15 +

20/01/2018
RFC Liège-Standard de Liège - 17:00

Speeldag 16 +

03/02/2018
Standard de Liège-KOVC Sterrebeek - 16:30

Speeldag 17 +

10/02/2018
RSC Anderlecht B-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 18 +

24/02/2018
Standard de Liège-ASE Chastre - 16:30

Speeldag 19 +

03/03/2018
Miecroob Veltem-Standard de Liège - 14:00

Speeldag 20 +

10/03/2018
Standard de Liège-FC Esperanza Pelt - 16:30

Speeldag 21 +

17/03/2018
Eendracht Louwel-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 22 +

24/03/2018
KRC Genk Ladies B-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 23 +

14/04/2018
Standard de Liège-VC Moldavo B - 16:30

Speeldag 24 +

21/04/2018
WC Sibret-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 25 +

05/05/2018
Standard de Liège-Oud-Heverlee Leuven B - 15:00

Speeldag 26 +

12/05/2018
Tongeren DV B-Standard de Liège - 15:00