Kalender van U14 Provinciaux B 2017 – 2018

Heenwedstrijden

Speeldag 1 +

03/09/2017
Standard de Liège-RFC Sart-Lez-Spa10-1verslag

Speeldag 2 +

11/10/2017
RFC Seraing-Standard de Liège0-5forfait verslag

Speeldag 3 +

17/09/2017
Standard de Liège-SC Saive3-1

Speeldag 4 +

24/09/2017
R Sprimont Comblain Sp.-Standard de Liège1-1

Speeldag 5 +

01/10/2017
Standard de Liège-R Espoir Minerois1-1verslag

Speeldag 6 +

08/10/2017
RFCU La Calamine-Standard de Liège1-0verslag

Speeldag 7 +

15/10/2017
Standard de Liège-R Ent. Blegnytoise0-2verslag

Speeldag 8 +

22/10/2017
R Stade Waremmien FC-Standard de Liège3-1verslag

Speeldag 9 +

29/10/2017
Standard de Liège-FC Entente Pepine3-0verslag

Speeldag 10 +

12/11/2017
CS Sart Tilman-Standard de Liège5-0forfait

Speeldag 11 +

19/11/2017
FC Herstal-Standard de Liège2-3verslag

Speeldag 12

26/11/2017
R Ent. Blegnytoise-RFC Sart-Lez-Spa14-0
RFCU La Calamine-RFC Seraing2-1
FC Entente Pepine-RES Templiers-Nandrin0-6
Standard de Liège-FC Eupen 19632-4
R Sprimont Comblain Sp.-CS Sart Tilman9-1
R Stade Waremmien FC-FC Herstal7-3
17/12/2017
R Espoir Minerois-SC Saive - 09:45
Algemene afgelasting

Speeldag 13

15/12/2017
RFC Seraing-R Espoir Minerois - 20:00
17/12/2017
CS Sart Tilman-FC Entente Pepine - 09:30
FC Eupen 1963-R Stade Waremmien FC - 09:45
RFC Sart-Lez-Spa-RFCU La Calamine - 09:45
FC Herstal-R Ent. Blegnytoise - 11:15
SC Saive-R Sprimont Comblain Sp. - 11:15
RES Templiers-Nandrin-Standard de Liège - 11:15

Terugwedstrijden

Algemene afgelasting

Speeldag 14 +

10/12/2017
Standard de Liège-FC Herstal - 11:15

Speeldag 15 +

14/01/2018
SC Saive-Standard de Liège - 11:15

Speeldag 16 +

21/01/2018
FC Eupen 1963-Standard de Liège - 09:45

Speeldag 17 +

28/01/2018
Standard de Liège-RFC Seraing - 11:15

Speeldag 18 +

04/02/2018
RFC Sart-Lez-Spa-Standard de Liège - 09:45

Speeldag 19 +

18/02/2018
Standard de Liège-RES Templiers-Nandrin - 11:15

Speeldag 20 +

25/02/2018
Standard de Liège-R Sprimont Comblain Sp. - 11:15

Speeldag 21 +

04/03/2018
R Espoir Minerois-Standard de Liège - 09:45

Speeldag 22 +

11/03/2018
Standard de Liège-RFCU La Calamine - 11:15

Speeldag 23 +

18/03/2018
R Ent. Blegnytoise-Standard de Liège - 09:45

Speeldag 24 +

15/04/2018
Standard de Liège-R Stade Waremmien FC - 11:15

Speeldag 25 +

22/04/2018
Standard de Liège-CS Sart Tilman - 11:15

Speeldag 26 +

29/04/2018
FC Entente Pepine-Standard de Liège - 11:15