Rangschikking van U14 Régionaux B
achter 5 speeldagen

SWVGD+D-Ptn
Standard de Liège33002339
R Ans Montegnée FC4211757
RUS Gold Star Liège421115167
R Harzé FC2200636
RCS Sart Tilman B3111634
All. Fexhe-Slins/Fragnée B2110913
JS Pierreuse2110553
FC Warsage30217161
R Ougrée FC2020250
FC Jupille30301240
 
R Oupeye FCalgemeen forfait
JS Vivegnisalgemeen forfait
JS Thier à Liègealgemeen forfait
US Grâce-Hollogne Balgemeen forfait
JA Grivegnéealgemeen forfait
MS Herstal Milmortalgemeen forfait

Doelschuttersstand

Geen doelpunten