Nieuws

28/03/2020

Seizoen 2019-2020 ten einde
Ingevolge de verlenging van de coronamaatregelen heeft de Belgische Voetbalbond beslist een einde te stellen aan alle competities van de jeugd en amateurs.
Het klassement op 12 maart bepaalt het eindklassement.
Standard is dus vice kampioen in de Super League, achtste in de 1ste Klasse, derde in de 2de Klasse B en Kampioen bij de regionale Kadetten B (U16) en bij de U14 regionale C.
Gelukwensen voor onze meisjes hun mooi seizoen en in bijzonder aan onze jeugd voor de behaalde titels behaald tegen jongensploegen.
In afwachting van het einde van deze gezondheidscrisis : Blijf in uw Kot !

14/03/2020

Coronavirus : geen sport meer in België
Ingevolge de maatregelen die donderdagavond genomen werden door de Nationale Veiligheidsraad, zijn alle voetbalwedstrijden (Pro League en Super League inbegrepen) uitgesteld tot 3 april.

13/03/2020

Coronavirus : uitstel tot 31 maart
Ingevolge het Coronavirus heeft het ACFF (vereniging van franstalige voetbalclubs) en de Belgische Bond beslist over te gaan tot een algemene uitstel van alle amateurs- en jeugdwedstrijden tot en met 31 maart, met uitzondering van de Pro League en van de Super League voor de dames. Deze ontmoetingen worden echter gespeeld met gesloten deuren.
Alle verdere informatie en de laatste bijsturingen zijn te raadplegen op : rbfa.be/corona-nl

10/03/2020

Mooie inhaalbeweging in 1ste Klasse
Na een maand zonder overwinning in de 1ste Klasse, maakt Standard een sprong van vier plaatsen en wordt zevende door verleden zaterdag, met 3-1 te winnen van Famkes Merkem. 📝
In de 2de Klasse B, moesten de Rouches zich met 3-1 nog eens gewonnen geven te Loyers 📝 maar zouden hun derde plaats kunnen behouden, indien de nederlagen van Brasschaat en Westerlo bevestigd worden.
Om de kampioenschapswedstrijden, die afgelast werden, te vervangen, ontvingen en wonnen de jongsten met 9-0 van DC Cointe voor de U11, 3-2 tegen Hognoul 📝 voor de U13 Rood en 6-5 tegen US Liège voor de U13 Wit.

06/03/2020

Uitgestelde wedstrijden voor de jeugd en ongewoon aanvangsuur
Weinig wedstrijden dit weekend want door de aanhoudende regen werd overgegaan tot een algemene afgelasting van alle jeugdwedstrijden en door de wedstrijd van de Red Flames tegen Portugal van zaterdag werden ook de Super Leaguewedstrijden opgeschort.
In de 1ste Klasse, ontvangt Standard (11) Famkes Merkem (10) zaterdag om 15.00 u (opgelet voor dit ongewoon aanvangsuur).
In de 2de Klasse B gaan de Luikenaars (3), zaterdag om 17.00 u, op verplaatsing naar Loyers (9).

03/03/2020

Geen vooruitgang voor Standard
In Super League, na hun 1-2 winst op Club Brugge, na penalty 📝, behoudt Standard zijn zes punten voorsprong op La Gantoise.
In de 1ste Klasse, zien de Luikenaars zich voorbij gestoken door St-Ghislain en terugvallen naar de elfde plaats door de 2-1 nederlaag bij deze laatsten. 📝
In de 2de Klasse B, ondanks hun 3-5 verlies tegen Westerlo 📝, behouden de Rouches toch hun derde plaats, door het algemeen forfait Van Perwez.

28/02/2020

Algemene afgelasting voor de jeugd maar niet voor de nationale afdelingen
Door de overvloedige sneeuwval van de laatste dagen werden alle matchen van de jeugd in de provincie Luik uitgesteld, maar de ontmoetingen van de nationale afdelingen worden, zoals voorzien, wel gespeeld.
Voor Standard staan er voor zaterdag dus drie wedstrijden op het programma.
In de Super League spelen de Luikenaars (2) op verplaatsing op Club Brugge (5) om 14.00 u.
In de 1ste Klasse moeten de Rouches (10) naar St-Ghislain (11) om 13.00 u, terwijl beide clubs maar gescheiden door drie punten.
En in de 2de Klasse B ontvangt Standard (3) Westerlo (5) om 16.30 u.

25/02/2020

Mooie overwinningen en nipte nederlagen
In de Super League heeft Standard zijn tweede plaats verstevigd door La Gantoise op zeven punten te plaatsen dank zij de 3-1 overwinning tegen deze laatsten. 📝
In de 1ste Klasse, doet de nipte 1-0 nederlaag tegen Eva’s Tienen 📝, de ploeg terugvallen naar de tiende plaats.
In de2de Klasse B, hebben de Luikenaars ook met 1-0 verloren van Merchtem 📝, maar behouden hun derde plaats.
In de beker “Jella Lauwens”, gaan de U13 door naar de halve finale, dank zij hun 4-1 overwinning tegen Zulte Waregem. 📝
Zondag hebben de U14 eindelijk gespeeld tegen Engis en de eerste plaats weer veroverd dank zij hun 0-5 overwinning. 📝

21/02/2020

Winst voor de jeugd en laatste gedeelte van de Super league
Woensdagavond hebben de U16 St-Truiden met 2-4 verslagen 📝 en de U14 hebben met 7-1 gewonnen van Genk. 📝
En nu vrijdag begint het laatste gedeelte van de Super League, met voor Standard (2) de komst om 20.00 u de komst van La Gantoise (3) naar de academie.
In de 1ste Klasse ontvangen de Luikenaars (7) Eva's Tienen (9) op zaterdag om 16.30 u en zij moeten winnen om voor hun tegenstrevers van die dag te blijven.
In de 2de Klasse B spelen de Rouches (3) 's avonds tegen en op Merchtem (9) de zaterdag, met aanvang van de wedstrijd om 20.00 u.
Wat de jeugd betreft, verwelkomen de U13, in de kwartfinale van de Beker van België, Zulte Waregem zaterdag om 14 uur.
En de U14 (2) tenslotte spelen hun match tegen en op Engis (8), zondag om 11.30 u.

18/02/2020

Bijvoegsel aan kalender
Woensdagavond ontvangen de U14 Genk om 19.30 u en de U16 spelen om 19.30 u op Stayen tegen St.Truiden.

U16 en U14 tweede
Door hun 0-7 zege tegen Hermalle 📝, staan de U16 nu met gelijke punten, maar met een match meer gespeeld, als Visé, hun volgende tegenstander.
Bij de U14, komen de Luikenaars, door hun 1-1 gelijkspel tegen Grâce-Hollogne 📝, op de tweede plaats, terwijl Ougrée met 1 punt meer de eerste plaats pakt na hun 11-0 zege tegen Couthuin.
In de 1ste Klasse speelde de Rouches 1-1 gelijk op Merkem 📝 en staan nu alleen zevende.
Op Tilleur hebben de U13 met 2-3 gewonnen 📝 en, tegen Hannuit, wonnen zij met 2-1. 📝
De U11 daarentegen, verloren met 7-2 tegen Pierreuse. 📝

14/02/2020

De terugkeer van de jeugd in competitie
Voor de seniors is er dit weekend, een inhaaldag voorzien en zodoende staan er slechts twee wedstrijden gepland in de 1ste Klasse waaronder Merkem (11) - Standard (7) van de zevende speeldag die dus nu zaterdag om 16.00 u gespeeld wordt. In geval van overwinning komen de Luikenaars slechts op één punt van de vijfde plaats.
De U16 (3) gaan zaterdag om 14.00 u op verplaatsing naar Hermalle (7) en zij kunnen tweede worden, met gelijke punten als Visé, dat zij binnen twee weken ontvangen.
De U14 (1) gaan zondag om 11.30 u naar Grâce-Hollogne (3) dat dit seizoen nog maar vier doelpunten binnen kreeg.
Bij hun terugkeer in competitie, na een lange winterbreak, gaat een gedeelte van de U13 zaterdag om 12.30 u naar Tilleur en het andere gedeelte ontvangt Hannuit zaterdag om 10.30 u.
Eveneens terug zijn de U11, met een verplaatsing naar Pierreuse zaterdag om 11.15 u.

12/02/2020

Algemene afgelasting van zondag
Engis - Standard U14 : op de lange baan geschoven (of in huidig geval naar 30 juni). De wedstrijd zal pas gespeeld worden als beide clubs een vroegere datum overeenkomen.

11/02/2020

De U16 plaatsen zich in het leiderstrio
In de Super League, door de 3-0 winst tegen OHL 📝, neemt Standard twee punten terug op Anderlecht en La Gantoise die elkaar verlieten met een 1-1 puntendeling.
In de 1ste Klasse verloren de Rouches met 0-3 van Genk B 📝 maar behouden de zevende plaats met gelijke punten met Zulte Waregem en Eva’s Tienen.
In de 2de Klasse B hebben de Luikenaars een 2-2 gelijkspel gehaald op RFC Luik 📝 wat vooral in het voordeel is van Chastre, dat met 3-0 won van Westerlo.
Bij de U16, zoals gehoopt, zorgde de 0-10 tegen Haccourt 📝 dat Standard de derde plaats pakt in de reeks.
De storm Ciara heeft er voor gezorgd dat alle wedstrijden van zondag werden uitgesteld en hierdoor blijven de U14 weeral ter plaatse trappelen.
Vriendschappelijk, wonnen de U11 met 1-9 op Franchimont en de U13 versloegen Hombourg met 0-5 en speelden 3-3 op Sart Tilman. 📝

07/02/2020

Eerste wedstrijd van 2020 in de Super League is een thuismatch
Voor hun eerste thuiswedstrijd van 2020, ontvangt de A ploeg van Standard (2) vandaag om 20.00 u OHL (6) terwijl La Gantoise (3) op hetzelfde moment naar Anderlecht (1) moet. De Luikenaars hebben dus een mooie gelegenheid om het verschil te vergroten.
In de 1ste Klasse verwelkomen de Rouches (7) zaterdag om 16.30 u Genk B. Een match die zij in de heenwedstrijd met 3-4 gewonnen hebben.
In de 2de Klasse B stijgt de spanning ten top voor de Luikse derby RFC Liège (1) - Standard (3) die voorzien is op zaterdag om 15.00 u want, na een paar seizoenen met de dégradatie geflirt te hebben, mogen de Sang et Marine hopen op een stijging van hun A-ploeg.
Na enke le weken zonder wedstrijd, kunnen de U16 terug plaats nemen in het koptrio, als zij met de drie punten terugkeren van hun verplaatsing naar Haccourt (9) zaterdag om 12.15 u.
Zondag om 11.30 u moeten de U14 (1) naar Engis (9) terwijl Ougrée (2) geen wedstrijd heeft.
Voor de allerjongsten herneemt de competitie pas volgende week. In afwachting, zaterdag om, 10.00 u, spelen de U13 vriendschappelijk op Hombourg en de U11 te Franchimont. Deze laatsten hebben trouwens woensdagavond met 3-4 verloren in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Clavinoise.

03/02/2020

Winst over de ganse lijn
Vrijdagavond in de Super League, heeft Standard met 0-1 gewonnen van Genk 📝 en blijven tweede, twee punten voor La Gantoise, die zelf ook wonnen.
In de 2de Klasse, hebben de Luikenaars met 0-4 gewonnen op Mechelen 📝 en veroveren zo de zevende plaats.
In de 3de Klasse B, speelden de Rouches zaterdag niet, maar behouden de derde plaats met twee punten voorsprong op Westerlo en Brasschaat.
Hetzelfde scenario voor de U16, die zonder te spelen, de vijfde plaats behouden.
Bij de U14, pakt Ougrée de tweede plaats door het forfait van Villers, terwijl al de rest hun plaats behouden tengevolge de algemene afgelasting, die door het provinciaal comité werd besloten.
Tenslotte, in vriendschappelijke wedstrijden, wonnen de U11 van Aywaille met 4-0 en de U13 van Hoei met 2-3.

31/01/2020

De U14 staan terug eerste
Dit weekend worden alle kampioenschapswedstrijden op verplaatsing gespeeld.
In de Super League moet Standard (2) nu vrijdag om 20.00 u op verplaatsing naar
Genk (4).
In de 1ste Klasse, spelen de Luikenaars (8) zaterdag om 16.45 u op en tegen
Mechelen (13).
In de 2de Klasse B is er geen wedstrijd voor de Rouches door het forfait van
Grâce-Hollogne.
Voor de U16, is het door het forfait van Vaux dat zij een zaterdag rust hebben.
De U14, die pas de eerste plaats heroverden door het recente algemeen forfait van Stockay-Wafuzée, gaan op verplaatsing naar CS Sart Tilmant (6) zondag om 9.45 u.
De enige thuiswedstrijd dit weekend is de vriendschappelijke wedstrijd van de U11 tegen Aywaille, zaterdag om 10.30 u.

28/01/2020

Overwinningen in de Beker en nederlagen in het kampioenschap
Door zondag La Gantoise met 0-1 te kloppen 📝 📷 is Standard gekwalificeerd voor de finale in de Beker van België, die zal gespeeld worden op 19 april tegen Anderlecht, dat met
0-3 won van Genk.
In de Beker “Jella Lauwens” gaan de U13 door naar de kwartfinale, tegen Zulte Waregem, dank zij hun 13-1 overwinning tegen Berchem Sport. 📝
In de 1ste Klasse, zakken de Luikenaars naar de achtste plaats, door hun 0-1 verlies tegen Moldavo. 📝
De U14 leden hun eerste nederlaag van het seizoen, 2-11 tegen Ougrée en verliezen hiermee het leiderschap ten voordele van Grâce-Hollogne. 📝
De U16 wonnen met 3-1 tegen de eerste van hun reeks en staan nu op twee punten van het podium. 📝
De rest van de U13 speelden zaterdag vriendschappelijk tegen CS Sart Tilman en verloren met 4-2.

24/01/2020

🏆 Beker zowel voor de groten als voor de jongeren
Dit weekend zijn er de halve finales van de Beker van België met op zondag om 14.00 u voor de A-ploeg van Standard een verplaatsing naar La Gantoise ofwel dezelfde affiche als de finale van verleden jaar. De andere halve finale stelt zaterdag Genk tegenover Anderlecht.
Voor de U13 is er de achtste finale van de Beker “Jella Lauwens” die zondag begint met match zondag om 11.30 u tegen Berchem Sport op de academie.
In de 1ste Klasse ontvangen de Luikenaars (6) zaterdag om 16.30 u Moldavo (4) waar zij in het begin van het seizoen, de drie punten pakten op het einde van de wedstrijd.
Zaterdag om 13.30 u verwelkomen de U16 (5)Ans-Montegnée (1).
En zondag om 11.30 u ontvangen de U14 (1) Ougrée (4) zijnde de tweede beste verdediging tegen de beste aanval.

22/01/2020

Alleen de B’s maken vooruitgang
In de 1ste Klasse speelde Standard dit weekend niet en heeft dus nog altijd hetzelfde aantal punten als OHL B, maar met een match minder, steken zij deze voorbij en komen op de zesde plaats.
In de Super League verloren de Luikenaars in het laatste kwartier, met 1-0 van Anderlecht 📝 en blijven dus tweede, maar zien La Gantoise, dat ook een inhaalwedstrijd speelde op vrijdag, tot op twee punten naderen.
In de 2de Klasse B, keren de Rouches terug naar de derde plaatst op het podium, door hun zware 6-1 nederlaag tegen Chastre. 📝
Omdat zij dit weekend weer niet speelden, zakken de U16 naar de vijfde plaats in het voorlopig klassement.
t’ Was met een 0-3 overwinning dat de U14 terugkwamen van Ouffet-Warzée, een mindere score maar voldoende om de eerste plaats te behouden. 📝
De U11 daarentegen, behaalden een 4-4 gelijkspel, bij een heel goede vriendschappelijke wedstrijd.

17/01/2020

Verplichte hervatting in de Super League
Voor hun eerste wedstrijd van 2020 in de Super League, moet Standard de uitgestelde wedstrijd van de derde speeldag spelen, vandaag vrijdag om 20.00 u op verplaatsing naar de nog steeds ongeslagen leider Anderlecht. Een overwinning zou de tweede plaats van de Luikenaars bevestigen, maar zou de Mauven zeker niet verontrusten vermits zij reeds een voorsprong van tien punten hebben.
In de 1ste Klasse is het de beurt aan Standard om buy te zijn wegens het forfait van Tongeren.
In de 2de Klasse B, wacht er eveneens een zware wedstrijd voor Standard (2) met een verplaatsing zaterdag om 17.00 u naar Chastre (3).
De U16 spelen dit weekend weer niet. Zij ontvingen woensdagavond Clavier en verloren met 1-2.
Voor de U14 (1) zou de verplaatsing naar Ouffet-Warzée(13) zondag om 11.30 u geen probleem mogen zijn voor de jonge Luiksen.
Voor de U11 staan er een vriendschappelijke match op het programma met een verplaatsing naar Juprelle zaterdag om 12.30 u.

14/01/2020

Goede prestaties voor Standard
Vrijdag heeft de A-ploeg de vriendschappelijke wedstrijd gewonnen tegen Chastre, dat erg verzwakt was door de examenperiode, met een zware 19-0 score. 📝
In de 1ste Klasse zijn de Luikenaars van hun verplaatsing naar Zwevezele teruggekeerd met een mooie 1-5 overwinning 📝 en klimmen naar de zevende plaats.
In de 2de Klasse B hebben de Rouches Louwel geklopt met 5-0 📝 en pakken hiermee de tweede plaats voor Chastre dat niet speelde.
De U16, die eveneens niet speelden, behouden niettemin de vierde plaats.
Met hun 13-0 overwinning tegen Marchin Sport 📝, blijven de U14 eersten en overschrijden de lat van de honderd dit seizoen aangetekende doelpunten, met een doelpunt aangetekend door Marie Tachelet.
Tenslotte, bij een vriendschappelijke ontmoeting tegen Hombourg, speelden de U11 2-2 gelijk.

10/01/2020

Gedaan met de rust voor de groten
Vrijdag om 19.30 u beëindigd de A-ploeg zijn winterstage met een vriendschappelijke ontmoeting op de academie tegen ASE Chastre (2de Kl.)
In de 1ste Klasse, na een 3-5 nederlaag donderdagavond tegen de U17 van Verlaine 📝, moet Standard (9) op verplaatsing naar Zwevezele (11) op zaterdag om 16.00 u.
In de 2de Klasse B ontvangen de Luikenaars (3) zaterdag om 16.30 u Eendracht Louwel (11).
Bij de U16 van hun kant, werd de ontmoeting tegen Oupeye verzet naar 7 maart.
Zondag om 11.30 u, ontvangen de U14 (1) Marchin (10).
De U11 tenslotte, beëindigen hun lange rustperiode met de ontvangst van Hombourg voor een vriendschappelijke match zaterdag om 10.30 u.

01/01/2020

✨ 🎊 Gelukkig Nieuwjaar – Bonne Année ! 🎉 ✨

25/12/2019

Joyeux Noël – Vrolijk Kerstfeest ! 🎄 🎅

24/12/2019

Weinig vruchtbaar weekend voor Standard
Alhoewel met 2-1 verloren van Anderlecht in de Super League 📝, is hun tweede plaats niet in gevaar want de twee andere wedstrijden van de dag eindigden beiden in een gelijkspel.
In de 1ste Klasse daarentegen, door het 1-1 gelijkspel, dat in de 91ste minuut werd toegestaan tegen Massenhoven 📝 📷, komen de Luikenaars met Genk op gelijke hoogte maar zij behouden wel hun negende plaats.
Tenslotte, op La Gantoise werden de Rouches met vaste voet opgewacht en verloren met 3-0 bij de U14 en met 10-1 bij de U16.

20/12/2019

Nog een laatste wedstrijd voor de feesten !
Bij het begin van de wintervakantie wacht er nog een topmatch voor de Standard vrouwen (2) in de Super League met een verplaatsing naar Anderlecht (1) op vrijdag om 20.00 u.
In de 1ste Klasse speelt het kampioenschap ook verlengingen met voor de Luiksen (9) de komst van Massenhoven (12) om 16.30 u.
In het kader van de Internationale Wisselbeker voor Dames is er een dubbele verplaatsing voorzien naar La Gantoise om 11.30 u voor de U16 en om 13.00 u voor de
U14.

17/12/2019

Ongewijzigde posities
Alhoewel de resultaten danig verschilden, blijft de rangschikking van Standard, dit weekend, ongewijzigd in de drie nationale reeksen.
In de Super League, haalden de Luikenaars het met 2-0 van Club Brugge 📝 📷 en blijven tweede.
In de 1ste Klasse, zelfs als verloren zij met 0-5 van Eendracht Aalst 📝, de leider in de rangschikking, behoudt Standard haar negende plaats.
In de 2de Klasse B, hoewel zij niet verder kwamen dan een 2-2 gelijkspel tegen Sibret 📝 📷, staan de Luiksen nog steeds nek aan nek met Chastre dat ook 2-2 gelijk speelde op FC Luik.
Vriendschappelijk tegen Jodoigne, wonnen de U13 met 8-0 📝 en de U11 met 6-5.

14/12/2019

Hoe zich in drie te verdelen ?
Door het uitstel van de officiële wedstrijden van de jeugd dit week-end, zijn er zaterdag steeds twee tot drie matchen gelijktijdig op de academie.
Om 14.00 u ontvangen de U11 en de U 13 hun tegenstanders Jodoigne vriendschappelijk.
Om 15.00 u verwelkomt Standard (2) in de Super League Club Brugge (5) dat verleden week 0-1 speelde tegen Anderlecht. De Mauven daarentegen hebben dinsdag La Gantoise met 2-0 verslagen en hebben nu zeven punten voorsprong.
Maar er zijn nog twee ontmoetingen thuis om 16.30 u.
In de Iste Klasse ontvangen de Rouches (9) Eendracht Aalst (1) terwijl hun directe concurrenten het opnemen tegen clubs achteraan in het klassement.
En in de 2de Klasse B ontvangen de Luikenaars (3) Sibret (6), terwijl Chastre (2) FC Luik (1) ontmoeten.

10/12/2019

Gebrek aan afwerking bij de groten
In de Super League, toonde La Gantoise zich veel efficiënter dan Standard, met twee doelpunten uit drie schoten op doel, terwijl de Luiksen geen enkele van hun kansen konden omzetten. Door deze 2-0 nederlaag 📝 blijven de Rouches wel tweede, maar zien Anderlecht wat meer afstand nemen en de Buffalos dichterbij komen.
In de 1ste Klasse had Standard de match in de eerste helft reeds kunnen beslissen, maar het was Kontich dat in de tweede helft de bovenhand haalde, maar Pauline Taquet kon gelukkig in het laatste kwartier gelijkmaken en de 2-2 aantekenen. 📝 In het klassement blijven de Rouches negende, op twee punten van de vijfde plaats.
In de 2de Klasse B kwam Standard met een 0-3 zege 📝 terug van Perwez en blijft derde, steeds nek aan nek met Chastre, winnaar met 2-5 van Louwel.
De U16 speelden dit weekend weer niet in het kampioenschap en zakken zo terug naar de vierde plaats. Zij wonnen wel met 1-2 tegen Bayer 04 Leverkussen. 📝
Voor de U14, was de ontmoeting aan de top met Couthuin zeer spannend en nadat zij, tot twee maal toe, op achterstand kwamen, konden de Luikenaars in de laatste minuten de wedstrijd in hun voordeel beslechten en zo door de 3-2 overwinning, hun leidersplaats halverwege het seizoen, veilig stellen. 📝 Deze overwinning was absoluut nodig, want door de beslissing van het provinciaal comité, is het Grâce-Hollogne dat de stilgelegde wedstrijd van begin van het seizoen tegen Ougrée, met 0-5 wint en dat dus nu op één punt van Standard staat.
Tenslotte, in een vriendschappelijke wedstrijd, hebben de U13 met 15-0 gewonnen tegen Biesen 📝 en de U11 met 11-2 tegen La Louvière.

06/12/2019

Tweede gedeelte van de Super League
Vrijdag om 20,30 u begint Standard (2) aan het tweede gedeelte van de League met opnieuw een verplaatsing naar La Gantoise (3).
In de 1ste Klasse ontvangen de Luikenaars (9) zaterdag om 16.30 u Kontich (8) met één punt voorsprong.
In de 2de Klasse B gaan de Rouches, zaterdag om 17.00 u op verplaatsing naar Perwez(12).
De U14 (1) wacht een topmatch op zondag om 11.30 u met de komst van Couthuin (2).
Alle andere ontmoetingen van het week-end zijn vriendschappelijk.
Zaterdag om 13.30 u ontvangen de U13 Biesen en de U11 La Louvière.
Zaterdag om 12.00 u staan de U16 tegenover Bayer 04 Leverkusen te Geleen (Nederland).

01/12/2019

Overwinningen over gans de lijn !
In de Super League heeft Standard slechts op het einde van de wedstrijd de drie punten gepakt op een doelpunt van Lisa Petry. 📝 Ook de andere ontmoetingen eindigden eveneens op een korte overwinning : Anderlecht won met 0-2 op La Gantoise en Club Brugge versloeg Genk met 0-1. De Rouches staan dus alleen op de tweede plaats van het klassement.
In de 1ste Klasse behaalden de Rouches opnieuw de overwinning door OHL B met 2-4 te verslaan en stijgen terug naar de negende plaats. 📝
In de 2de Klasse B, behaalde Standard uiteindelijk de overwinning met 3-1 tegen Heist 📝 📷 maar blijven juist achter Chastre, dat met 6-0 won van Sibret en verhoogde nog meer het doelpuntenverschil en behouden de tiende plaats.
Tegen Horion hebben de U14 de hoogste score van het weekend behaald met een 0-12 overwinning en behouden zodoende hun eerste plaats. 📝
In een vriendschappelijke wedstrijd, behaalden de U11 een 4-6 overwinning tegen Aywaille.
Enkel de U16 moesten zich met 3-1 gewonnen geven tegen de provinciale U15 van RAF Franchimontois, in een vriendschappelijke wedstrijd. 📝

29/11/2019

Slechts vier wedstrijden waarvan twee bezoeken aan Leuven
Terwijl de U11 en de U13 reeds aan rusten toe zijn tot half februari, bereikt de Super League dit weekend hun helft van de competitie.
Om dit eerste gedeelte af te sluiten, gaat Standard (2) nu vrijdag om 20.30 u op verplaatsing naar Oud-Heverlee Leuven dat nog steeds geen punten haalde in deze competitie.
In de 1ste Klasse, moeten de Rouches (10) ook naar OHL (5) zaterdag om 15.00 u, maar hier is de uitslag van de wedstrijd minder vanzelfsprekend.
In de 2de Klasse B, ontvangen de Luikenaars (3) zaterdag om 16.30 u KSK Heist (6), de vroegere club uit de Super League.
Door het algemeen forfait van Soumagne, spelen de U16 dit weekend niet.
En om de week te eindigen, gaan de U14 (1) op zondag om 11.30 u op verplaatsing naar Horion (14).

25/11/2019

De jeugd verplettert nog eens haar tegenstanders
Verleden week hadden de meisjes van Standard 50 doelpunten aangetekend tegenover 13 tegendoelpunten. Deze week deden zij nog beter met 55 aangetekende doelpunten tegenover 8 tegendoelpunten.
In de Super League, is het nochtans met een nipte 1-0 tegen Genk 📝 📷 dat Standard zich alleen op de tweede plaatst nestelt, dank zij de 4-2 nederlaag van de Buffalo's op Club Brugge.
In de 1ste Klasse, is het in de toegevoegde tijd dat de Luikenaars het fatale doelpunt incasseerden en de drie punten aan La Gantoise B (2-3) gaven. 📝 📷 Een nieuwe nederlaag die de Rouches doet dalen naar de tiende plaats.
In de 2de Klasse B, was de score eveneens 2-3 maar hier was Standard op verplaatsing bij Brasschaat. 📝 De meisjes handhaven zich zodoende op de derde plaats.
De U16 behaalden de hoogste score van het weekend door hun 14-0 overwinning tegen Jeunesse Haccourtoise 📝 📷 en nemen zodoende de tweede plaats over van Ans Montegnée, met twee doelpunten verschil.
De U14 speelden 9-0 tegen Engis en hadden zelfs beter kunnen doen. 📝 📷 De Rouches blijven niettemin leider in hun reeks.
Geen klassement voor de U13 maar toch twee mooie overwinningen : 14-2 tegen Saive B voor Rood 📝 📷 en 2-6 tegen Union Flémalloise B voor Wit. 📝
De laatste overwinning was voor de U11, die met 6-1 wonnen tegen DC Cointe B. 📝 📷

22/11/2019

Terugkeer van de Super League
Na enkele weken onderbreking hervat de Super League, nu vrijdag om 20.00 u met de komst naar Standard (2) van KRC Genk (4).
In de 1ste Klasse, zitten de B-ploegen elkaar op de hielen en de Luikenaars (8) ontvangen La Gantoise (5), dat slechts twee punten voorsprong heeft, nu zaterdag om 16.30 u.
In de 2de Klasse B, verplaatsen de Rouches (3) zich zaterdag om 14.30 u naar Brasschaat (7).
De U16 (4) verwelkomen zaterdag om 13.30 u Haccourt, laatste met nul punten.
De U14, eindelijk alleen eersten, ontvangen Engis (11) zondag om 11.30 u.
De U13 Rood ontvangen Saive B zaterdag om 10.30 u en Wit gaat op verplaatsing zaterdag om 12.30 u naar Union Flémalloise B.
De U11 verwelkomen DC Cointe B zaterdag om 10.30 u.

19/11/2019

Een bijna perfect weekend
Met 50 gemaakte doelpunten en slechts 13 binnengekregen, wat resulteert in 7 overwinningen en één enkele nederlaag, is de balans zeker positief.
In de Beker van België, haalde Standard gemakkelijk de bovenhand met 9-0 tegen OHL B, met driepunters van Lola Wajnblum, Lisa Petry en Charlotte Cranshoff en vijf assists van Gwyneth Vanaenrode. 📝 📷
Op 25 januari aanstaande spelen de vier eersten van de Super League de halve finales tegen elkaar : La Gantoise tegen Standard en Genk tegen Anderlecht.
In de 1ste Klasse ligt het klassement dicht bijeen en door de 5-3 nederlaag op Woluwe zakken de Luikenaars terug naar de achtste plaats. 📝
In de 2de Klasse B won Standard met 3-2 tegen Mechelen en stijgt naar de derde plaats op het podium. 📝
Een moeilijke wedstrijd voor de U16 tegenover de grote formaten van Houtain-Milanello. Maar dank zij hun 2-1 overwinning pakken zij de vierde plaats. 📝
Voor de U14 was het een gemakkelijke en verpletterende 13-0 overwinning tegen Villers. 📝 Meer nog, zij pakken de kop van het klassement door de 2-0 nederlaag van Couthuin tegen Grâce-Hollogne.
Overwinningen ook voor de U13 : 2-5 tegen US Liège 📝 en 7-2 tegen Tilleur B. 📝
De U11 tenslotte wonnen met 1-8 op Ans Montegnée. 📝

15/11/2019

Een gemakkelijke kwartfinale ?
Zaterdag om 15.00 u speelt Standard (2de in de Super League) de kwartfinale van de Beker van België tegen de zwakste ploeg die zich kwalificeerde nl. OHL B (6de in de 1ste Klasse). De Luiksen vertrekken dus als favorieten en hebben een grote kans om het in de volgende ronde te moeten opnemen tegen AA Gent A.
In de 1ste Klasse, alhoewel er nog steeds drie clubs in de running zijn voor de Beker, gaat het kampioenschap gewoon verder, met voor de Rouches (7) een verplaatsing naar Woluwe (3) op zaterdag om 15.00 u.
In de 2de Klasse B ontvangt Standard (5) Mechelen (8) zaterdag om 16.30 u.
De U16 (5) verwelkomen zaterdag om 13.30 u Houtain-Milanello (3).
De U14 (2) ontvangen zondag om 11.30 u Villers (13) terwijl Couthuin (1) op verplaatsing gaat naar Grace-Hollogne (3).
De U13 Rood gaan naar US Liège zaterdag om 9.45 u de Wit verwelkomt Tilleur B om 10.30 u.
De U11 tenslotte gaan op verplaatsing naar Ans Montegnée op zaterdag om 14.00 u.

12/11/2019

2 of 5
Na deze nieuwe kampioenschapsdag, bezet Standard ofwel de tweede ofwel de vijfde plaats in het klassement.
Omdat de Red Flames volop in hun campagne voor Euro 2021 zitten, is de Super League opgeschort met de Rouches op de tweede plaats.
In de 1ste Klasse, door de mooie 3-1 overwinning tegen Zulte Waregem maken de Luikenaars een sprong van vier plaatsen en komen zodoende op de vijfde plaats. 📝
In de 2de Klasse B, is het dank zij een nipte 0-1 overwinning tegen Auderghem, dat Standard de vijfde plaats inneemt. 📝
Na de 2-2 puntendeling bij de leider Grivegnée, winnen de U16 een plaats en stijgen eveneens naar de vijfde plaats. 📝
Overwinnaars met 1-5 op Geer, blijven de U14 tweede met slechts elf doelpunten achterstand op Couthuin. 📝
De U13 hebben met 6-0 gewonnen tegen Pierreuse 📝 📷 en met 0-2 te Engis. 📝
De U11 hebben met 3-0 voorgestaan, maar moesten zich uiteindelijk met 3-6 gewonnen geven. 📝 📷

09/11/2019

Nieuwe reeksen voor de jeugd
Geen Super League dit weekend maar nieuwe reeksen voor de U13 en de U11.
Zaterdag om 10.30 u, ontvangen de U11 Juprelle en de U13 rood Pierreuse.
Om 11.15 moeten de U13 wit naar Engis.
Om 13.15 u spelen de U16 (6) op verplaatsing te Grivegnée (1).
Om 16.30, in de 1 ste Klasse, ontvangt Standard (9) Zulte Waregem (10) dat een gelijk aantal punten heeft.
En om 17.00 u, in de 2de Klasse B, moeten de Luikenaars (7) op verplaatsing naar Auderghem (9).
De U14 (2) besluiten het programma op zondag, met een verplaatsing naar Geer (6) om 9.45 u.
Wat betreft de Internationale Wisselbeker Dames, hebben de U14, thuis met 1-0 gewonnen van Fortuna'54 dank zij een doelpunt van Anisa Ademi (62′) 📝 📷, terwijl de U16 op verplaatsing naar Fortuna'54, verloren met 2-0.

06/11/2019

De Wisselbeker op woensdag
Vandaag woensdag om 19.30 u nemen de U16 en de U14 deel aan de Internationale Wisselbeker voor Dames.
Voor de U16 staat er een verplaatsing naar Fortuna’54 (voorstad ten noorden van Maastricht).
Voor de U14 daarentegen zijn het de meisjes van Fortuna’54 die naar de academie Robert Louis-Dreyfus komen.

05/11/2019

Standard pakt geen punten
Door gebrek aan offensieve doeltreffendheid en ondanks de uitzonderlijke steun van meer dan 700 supporters, moesten de Luikenaars zich met 1-2 gewonnen tegen Anderlecht, dat zo de kop neemt in het klassement, ondanks hun twee achterstallige wedstrijden. 📝 📷 De Rouches blijven evenwel voor La Gantoise dank zij een beter doelpuntengemiddelde.
In de 1ste Klasse heeft Standard niet gespeeld waardoor zij één plaats verliezen in de rangschikking.
In de 2de Klasse B, ontbrak het de Luikenaars ook aan doeltreffendheid tegenover Loyers en zakken door deze 1-3 nederlaag naar de zevende plaats. 📝
De U16 moesten zich met 4-2 gewonnen geven tegen een heel sterke ploeg van URSL Visé en gaan naar de zesde plaats. 📝
De U14 zijn de enigen die zich de beteren toonden van Tilleur en met 0-4 wonnen,maar blijven juist achter Couthuin. 📝
Vriendschappellijk , wonnen de U13 0-4 tegen Trooz 📝 en verloren 4-2 tegen Dison 📝 en de U11 wonnen met 4-6 van Entente Pepine. 📝

31/10/2019

Standard vs Anderlecht - 1/11 om 15.30 u
Dit is de topwedstrijd van het week-end in de Super League : de Luikenaars, eersten, ontvangen de Anderlechtenaren, tweede op 2 punten met een wedstrijd minder gespeeld.
In de 1ste Klasse is de verplaatsing naar Merkem uitgesteld tot 15 februari.
In de 2de Klasse B, ontvangen de Rouches (5) zaterdag om 16.30 u Loyers (11).
Winnaars met 1-0 van Genk op woensdagavond, moeten de U16 zaterdag om 9.30 u op verplaatsing naar URSL Visé (3), die enkel door het doelpunten verschil onze meisjes voorafgaan.
Bij de U14 ontmoet Standard (2) Tilleur C (4) op verplaatsing zondag om 11.30 u.

30/10/2019

Internationale Wisselbeker Dames
Voor onze jeugd is er dit jaar geen Beker van België, maar een nieuwe internationale wisselbeker met als deelnemers in de categorie U17 : Bayer 04 Leverkusen (DE), Fortuna'54 (NL), KAA Gent, KRC Genk en Standard Luik.
Er is ook een categorie U15 met het Groot-Hertogdom Luxemburg, Fortuna'54, KRC Genk, KAA Gent, RSC Anderlecht en Standard Luik.
Voor onze U16 begint deze wisselbeker deze avond om 19.30 u met de komst van Genk naar de academie Robert Louis-Dreyfus.

28/10/2019

Standard terug op kop in de Super League
Met hun 0-4 overwinning op Club Brugge 📝 en het 1-1 gelijkspel van Anderlecht op Genk herovert Standard de eerste plaats in de Super League. De Rouches staan dus op een uitgelezen plaats, op één week van de confrontatie met de Mauven, op de academie.
Bij de U16, speelden de Luikenaars zaterdag niet, maar door het algemeen forfait van Fexhe-Slins (de vierde in de rangschikking), zakken zij naar de vierde plaats.
De U14 wonnen met 0-6 op Flémalle 📝 en winnen vijf doelpunten op Couthuin die wel de eerste plaats behouden.
De U13 hebben hun reeks beëindigd met een 1-5 zege op RFC Hoei 📝 en een 1-1 gelijkspel op RFC Luik. 📝
De U13 tenslotte, moesten zich in de slotminuten met 2-3 gewonnen geven tegen CS Sart Tilman. 📝

25/10/2019

Einde reeks voor de jeugd
Dit weekend, op zaterdag om 14.00 u, speelt Standard (2), in de Super League op Club Brugge (5).
De U13 gaan zaterdag om 9.30 u naar Hoei en naar RFC Luik voor de laatste wedstrijden van hun reeks.
Laatste ontmoeting ook in hun reeks voor de U11, die Sart Tilman ontvangen op zaterdag om 10.30 u.
Op zondag tenslotte, om 9.45 u, gaan de U14 (2) naar Flémalle (9).

22/10/2019

Standard verliest plaatsen
Vrijdagavond, eindigend met 10 tegen 11, verloren de Luikenaars met 0-2 van La Gantoise en moesten de eerste plaatst afstaan aan Anderlecht. 📝
Zaterdag, in de 1ste Klasse, bleef Standard steken op een 0-0 gelijkspel tegen Saint-Ghislain en verliest twee plaatsen in het klassement. 📝
In de 2de Klasse B, werden de Rouches op een 2-0 achterstand gespeeld door Westerlo, maar konden terug boksen naar 3-4 en klimmen hierdoor naar de vijfde plaats in de rangschikking. 📝
In de Ergo Cup, konden de U14 zich gemakkelijk plaatsen voor de volgende rond met een 6-1 overwinning te Couthuin. 📝
Vriendschappelijk werden de U16 met 1-4 verslagen door de jongens van KFC Sint Martinus Halle. 📝
De U13 wonnen met 8-1 tegen Clavinoise A 📝 en met 7-0 tegen Clavinoise B. 📝
En, in het toernooi te Amay, wonnen de U11 met 5-4 van Warsage, speelden 1-1 gelijk tegen Clavinois en 0-0 tegen Amay en verloren met 1-2 van Visé. 📝

18/10/2019

Begin van de terugwedstrijden in de Super League en de Ergo Cup U14
Vrijdagavond starten reeds de terugwedstrijden in de Super League. Standard (1) ontvangt La Gantoise (4) om 20.00 u op de academie Robert Louis-Dreyfus.
In de 1ste Klasse verwelkomen de Rouches (6) zaterdag om 16.30 u St-Ghislain (13).
En in de 2de Klasse B moeten de Luikenaars (6) naar Westerlo (1) zaterdag om 14.00 u.
Voor de jeugd zijn er geen kampioenschapswedstrijden maar wel een bekerwedstrijd en vriendschappelijke wedstrijden.
De U16, die zich niet kwalificeerden tegen Olne, ontvangen op zaterdag om 16.30 u de Antwerpenaars van KFC Sint Martinus Halle.
Voor de U14, ontvangen in de tweede ronde van de Ergo Cup de co-leader van hun reeks nl. Couthuin Sport nu zaterdag om 14.00 u op de academie.
Zaterdag om 10.00 u tenslotte, ontvangen de U13 de meisjes van Clavier voor een vriendschappelijke wedstrijd.

15/10/2019

6 overwinningen en 1 uitschakeling
In de Beker van België heeft de A-ploeg Anderlecht B met 0-3 geklopt 📝 en ontmoet in januari 2020 OHL B.
De B-ploeg daarentegen werd uitgeschakeld door Eendracht Aalst met een 3-1 nederlaag. 📝
Bij de jeugd heeft iedereen gewonnen.
De U16 klimmen met een 5-2 overwinning tegen Hermalle naar de tweede plaats in het klassement. 📝
De U14 staan ook tweede, dank zij hun 1-0 overwinning tegen Grâce-Hollogne. 📝
De U13 wonnen met 4-3 van Sart Tilman 📝 en met 6-2 tegen Ougrée. 📝
En de U11 tenslotte, wonnen met 1-3 te Hannuit. 📝

11/10/2019

Achtste finale van de Beker
Dit weekend beginnen de ploegen van de Super League aan hun parcours in de Beker van België, rechtstreeks in de achtste finale. De A-ploeg speelt zaterdag om 14.30 u tegen Anderlecht B te Tubeke. En de B-ploeg, die nog steeds in de running is, gaat zaterdag om 15.00 u naar Eendracht Aalst, waarover de C-ploeg struikelde.
Voor de jeugd gaat de competitie gewoon verder.
De U16 (3) ontvangen Hermalle (7) zaterdag om 14.00 u.
Een ontmoeting aan de kop voor de U14 (2) die Grâce-Hollogne (3) ontvangen op zondag om 11.30 u.
De U13, die krijgen zaterdag om 10.30 u Ougrée en Sart Tilman.
En voor dit alles gaan de U11 op zaterdag om 10.00 u naar Hannuit.

08/10/2019

Goede resultaten dit weekend
In de 1ste Klasse, met een 0-0 gelijkspel te Tienen, verliest Standard een plaats en is nu zesde. 📝
In de 2de Klasse wonnen de Rouches hun match met 3-0 tegen Merchtem maar zakken toch een plaats (zesde) door het algemeen forfait van Grâce-Hollogne. 📝
Ondanks hun klinkende 1-14 overwinning op Chênée, blijven de U16 derde. 📝
De U14 wonnen met 2-6 te Stockay-Warfusée, maar vermits de uitslag van Geer nog niet bekend is, blijft hun klassement (2de of 3de) nog onzeker. 📝
Bij de U13 liep de verplaatsing naar Visé BMFA uit op een 11-1 nederlaag 📝 en deze naar US Luik op een 4-5 overwinning. 📝
De U11 winnen met 4-3 tegen Seraing Athlétique, maar zaten wel nog wat met de schrik tot de laatste minuut. 📝

04/10/2019

Résultaten, kampioenschappen en Beker
Verleden week in de Beker van België, kwalificeerde de B-ploeg zich met 3-2 tegen Melsele 📝 en werd de C-ploeg met 7-0 uitgeschakeld door Eendracht Aalst. 📝
Volgende week, gaat de B-ploeg, voor de achtste finaleop haar beurt naar Aalst en treedt de A-ploeg in het strijdperk met een match tegen Anderlecht B te Tubeke (Tubize).
Ondertussen blijft Standard, na haar 4-0 overwinning tegen OHL 📝, nog minstens twee weken zeker van haar eerste plaats in de Super League, vermits er vrijdag geen matchen voorzien zijn.
In de 1ste Klasse moeten de Luikenaars (5) zich naar Tienen (10) begeven zaterdag om 14.00 u.
En in de 2de Klasse B ontvangen de Rouches (5) Wolvertem Merchtem (4) zaterdag om 16.30 u.
De U16 (3de door het algemeen forfait van UCE Liège) moeten zaterdag op verplaatsing naar Chênée (9) om 14.00 u.
In de B reeks behaalden de U13 verleden zaterdag een 3-3 opeenvolgend gelijkspel tegen Tilleur A 📝 en moeten nu zaterdag om 13.00 u naar Visé BMFA.
En in de D reeks, wonnen de U13 met 4-1 tegen Tilleur B 📝 en moeten nu zaterdag om 9.45 u naar US Liège.
De U11, die verleden week hun eerste overwinning behaalden met 2-3 tegen FC Seraing terwijl zij bij de rust 2-0 achter stonden 📝, verwelkomen deze keer Seraing Athlétique, zaterdag om 10.30 u.

27/09/2019

Einde van de eerste ronde in de Super League
Dit weekend, om de eerste ronde in de Super League af te sluiten, ontvangt Standard nu vrijdag om 20.00 u OHL, dat nog steeds geen enkel punt behaalde.
Voor de ploegen B en C geen kampioenschap maar de vierde ronde in de Beker van België.
Zaterdag om 15.00 u, moet de C-ploeg naar Eendracht Aalst en op zondag om 13.00 u ontvangt de B-ploeg Melsele.
Voor de U16 is er geen wedstrijd als gevolg van het algemeen forfait van Vaux Chaufontaine.
Zaterdag om 9.30 u moeten de U11 naar FC Seraing en om 10.30 u ontvangen de U13 Tilleur A en B.
Zondag om 11.30 u ontvangen de U14 CS Sart Tilman.

23/09/2019

Standard wint en maakt vooruitgang
Dit weekend moest Standard twee keer naar Genk en beide keren werd het en fel betwiste wedstrijd om te eindigen op een Luikse 3-4 overwinning. Dank zij deze overwinningen blijft Standard eerste in de Super League 📝 en stijgt opnieuw naar de vijfde plaats in de 1ste Klasse. 📝
In de 2de Klasse B, eindigde de Luikse derby op een 1-1 gelijkspel, waardoor de Rouches hun vijfde plaats behouden en de “Sang et Marine” naar de derde plaats dalen. 📝
De U16 hebben hun match te Ans Montegnée met 1-2 gewonnen en stijgen naar de vierde plaats. 📝
Voor de U14 doet hun 2-2 gelijkspel te Ougrée hen zakken naar de derde plaats van het podium, terwijl Couthuin de eerste plaats inneemt. 📝
De U13 hebben 4-0 verloren tegen Union Flémalle 📝 maar wel gewonnen met 2-3 tegen FC Seraing. 📝
En de U11 moesten zich met 3-7 gewonnen geven tegen een imposante ploeg van Hoei. 📝

19/09/2019

Een volledige speeldag voor de meisjes van Standard
In de Super League, ondanks een wedstrijd minder gespeeld, is het als leider dat Standard vrijdag om 20.00 u op verplaatsing gaat naar Genk.
In de 1ste Klasse gaan de Rouches ook naar Genk zaterdag om 15.00 u, maar hier is het wel Genk dat in een betere positie vertrekt met een overwinning meer.
In de 2de Klasse B, staat de bekende Luikse derby op het programma, met de komst van RFC Luik naar Standard zaterdag om 16.30 u.
De U16 gaan op verplaatsing zaterdag om 14.00 u naar Ans Montegnée.
De U14 gaan naar Ougrée op zondag om 11.30 u.
Voor het Rode kampioenschap, gaan de U13 zaterdag om 11.00 u naar Flémalle en voor het Wit op zaterdag om 9.30 u naar FC Seraing.
De U11 tenslotte, winnaars met 0-6 tegen Engis in de vriendschappelijke wedstrijd van woensdag, ontvangen Hoei op zaterdag om 10.30 u.

17/09/2019

Vijf overwinningen tegen twee nederlagen
In de 1ste Klasse werd het enige doelpunt van de wedstrijd aangetekend door Mechelen op strafschop tegen Standard, dat door deze 0-1 nederlaag naar de tiende plaats zakt. 📝
In de 2de Klasse B versloegen de Luikenaars Grâce-Hollogne met forfaitcijfers (0-5), waardoor zij de vijfde plaats innemen in de rangschikking. 📝
De U16 tegen Fexhe-Slins behaalden de hoogste score van het weekend, 19-0, en klimmen naar de vijfde plaats. 📝
De U14 evenaarden bijna deze superscore met 16-0 en staan hierdoor op de tweede plaats van het podium. 📝
De U13 behaalden een 3-8 overwinning op Seraing Athlétique in competitie 📝 en 2-13 tegen CS Sart Tilman vriendschappelijk. 📝
De U11 daarentegen moesten zich met 2-5 gewonnen geven tegen Waremme B. 📝

12/09/2019

Geen Super League voor onze Rouches
Vermits Anderlecht nu donderdag in de Women’s Champions League, de Kazakken van BIIK-Kazygurt ontvangen, is de wedstrijd tegen Standard verschoven naar 17 januari 2020.
In de 1ste Klasse, ontvangen de Luiksen (4de) zaterdag om 16.30 u KV Mechelen (10de).
In de 2de Klasse B is het zaterdag om 15.00 u dat de Rouches (7de) naar het Luikse, pas gestegen, US Grâce-Hollogne (14de) gaan.
De U16 verwelkomen, zaterdag om 14.00 u Fexhe-Slins B.
De U13 daarentegen moeten op zaterdag om 09.30 u naar Seraing Athlétique en de U11 ontvangen Waremme B om 10.30 u.
En zondag om 11.30 u verwelkomen de U14, winnaar met 1-2 van FC Jupille in de Ergo Cup 📝 📷, Ouffet-Warzée die verleden week bye waren.

10/09/2019

Ergo Cup U14
Voor hun eerste stappen in deze beker van de provincie, gaan de U14 woensdag om 19.30 u naar Jupille.

09/09/2019

100% geslaagd bij de thuiswedstrijden, 50% op verplaatsing
In de Super League pakt Standard de leiding in de rangschikking, dank zij hun
5-2 overwinning tegen Club Brugge. Anderlecht, winnaar met 2-1 van Genk, neemt de 2de plaats in terwijl Genk daalt naar de derde plaats. La Gantoise wordt vierde door hun 1-3 winst op OHL. 📝
In de Beker van België heeft de B-ploeg, Chastre met 4-0 uitgeschakeld 📝 📷 en ontvangt Melsele in de volgende ronde op 28 september. De C-ploeg daarentegen, die de vriendschappelijke wedstrijd met 1-6 won tegen Loyers, moet naar Eendracht Aalst.
De U16 moesten zich nipt met 2-1 gewonnen geven op Oupeye. 📝
De U14 begonnen beter, met een 0-4 overwinning op Marchin. 📝
Thuis, hebben de U13 hun twee matchen gewonnen met één doelpunt verschil : 3-2 tegen Herstal 📝 en 6-5 tegen Hognoul. 📝
Helaas was het voor de U11 het tegenovergestelde, zij werden met 3-2 verslagen te Amay. 📝

06/09/2019

Van alles wat voor iedereen
Hetzij competitiematch, Beker van België of vriendschappelijke wedstrijd, iedere ploeg zal dit weekend wel ergens aan de slag zijn.
Voor de tweede speeldag in de Super League, ontvangt Standard de nieuwkomer Club Brugge vrijdag om 20.00 u.
Zaterdag geen 1ste of 2de Klasse maar de derde ronde in de Beker van België. Hierin neemt de B-ploeg het thuis op tegen ASE Chastre om 15.00 u.
Ondertussen gaat de C-ploeg officieel door naar de vierde ronde wegens het algemeen forfait van Tongeren. Ter vervanging spelen zij een vriendschappelijke wedstrijd te Loyers om 18.30 u.
Voor de jeugd beginnen de competities nu begin september.
Woensdag uitgeschakeld in de eerste ronde van de Ergo Cup door Olne met 3-2 in de laatste minuten 📝, moeten de U16 om 11.00 u naar Oupeye voor hun eerste kampioenschapswedstrijd.
Iets vroeger, om 10.30 u ontvangen de U13 FC Herstal voor Rood en Hognoul voor Wit.
Om 12.30 u daarentegen, gaan de U11 naar Amay.
Zondag tenslotte om 9.45 u gaan de U14 naar Marchin.

03/09/2019

Ergo Cup U15
Op enkele dagen van de herneming van de competitie en na een zeer geslaagd tornooi in Woippy, beginnen de U16 aan de Ergo Cup te Olne nu woensdag om 19.00 u.

02/09/2019

Vele overwinningen en één gelijkspel
In de 1ste Klasse is Standard goed aan het seizoen begonnen met een 0-1 overwinning op Moldavo, waardoor de meisjes de vierde plaats bekleden. 📝
In de 2de Klasse B eindigde de zwaar betwiste wedstrijd tegen Chastre op een 1-1 gelijkspel waardoor de Rouches op de zevende plaats staan. 📝
In Aken behaalden de U13 een uitstekende 0-20 en de U14 speelden 0-4.
En te Woippy wonnen zowel de U13 als de U16 het tornooi en bleven de U16 zelfs ongeslagen met een doelpunten verschil van 26 tegen 0. 📝

30/08/2019

Kampioenschap, voorbereiding en nationale ploeg
Omwille van de wedstrijden van de Red Flames, zijn er dit weekend geen ontmoetingen in de Super League. Bovendien is de wedstrijd tegen Paris FC geannuleerd wegens het te grote aantal niet beschikbare speelsters.
In de 1ste Klasse begint Standard eindelijk aan zijn kampioenschap met een verplaatsing naar Moldavo om 15.00 u.
In de 2de Klasse B moeten de Rouches hun goed begin bevestigen tegen ASE Chastre om 16.30 u.
Voor de jeugd staat er een laatste weekend ter voorbereiding op het programma.
Een gedeelte van hen gaat op verplaatsing naar Aken, met om 12 uur een wedstrijd voor de U13 en om 14.00 u voor de U14.
De U16 en de rest van de U13 daarentegen, nemen zaterdag en zondag deel aan het internationaal toernooi van Woippy.
Wat betreft de wedstrijden van vorige woensdag, hebben de U13 logisch en overtuigend hun match tegen de U11 (10-0) gedomineerd en de U14 hun match met 3-1 tegen Aisne. 📝

26/08/2019

Een goeie start voor Standard !
In de Super League heeft Standard een schitterende start genomen met een 0-6 overwinning op La Gantoise 📝 en haalt hiermee de tweede plaats, na Genk dat een doelpunt meer scoorde en het met 1-7 haalde van OHL.
In de 1ste Klasse, zelfs zonder te spelen, bekleden de Rouches de negende plaats.
In de 2de Klasse B behalen onze dames, dank zij hun 1-2 overwinning op Louwel, een mooie zesde plaats. 📝
Tegen SGS Essen hebben de jongsten het nog beter gedaan dan hun grote zussen.
Zaterdag in Duitsland wonnen de U11 met 2-11 en de U13 met 0-4. De U16 daarentegen moesten zich met 7-1 gewonnen geven. 📝
En zondag tenslotte in België, konden de U14 kun kansen niet afwerken en speelden 0-0 gelijk, terwijl de U13 met 2-4 verloren. 📝

23/08/2019

Begin van de kampioenschappen
Dit weekend begint het seizoen 2019-2020 voor de nationale afdelingen.
In de Super League begint Standard met een verplaatsing naar La Gantoise nu vrijdag om 20.30 u.
In de 1ste Klasse is het begin voor de Luikenaars met een week uitgesteld, omdat Tongeren algemeen forfait heeft gegeven.
In de 2de Klasse B, moeten de Rouches op verplaatsing naar Louwel zaterdag om 16.00 u.
Voor de jeugd zijn het nog voorbereidingswedstrijden met een verplaatsing naar SGS Essen (Duitsland), nu zaterdag voor de U16, de U11 en een gedeelte van de U13.
Zondag komen de meisjes van SGS Essen naar de academie voor een ontmoeting met de rest van de U13 om 11.00 u en de U14 om 12.30 u.

20/08/2019

Standard kwalificeert zich in de Beker !
Met een overtuigende 12-0 overwinning tegen Aubel 📝 📷 gaat de C-ploeg naar de tweede ronde van de Beker van België. Op 7 september e.k. in de derde ronde van de Beker, ontvangt de B-ploeg ASE Chastre, terwijl de C-ploeg rechtstreeks doorgaat naar de volgende ronde omdat hun tegenstander DV Tongeren forfait geeft, niet alleen voor de Beker maar ook in 1ste Klasse.
In Frankrijk werd de A-ploeg met 1-4 verslagen door Dijon Football Côte-d'Or (doelpunt van Lisa Petry) en met 0-2 door FC Fleury.
Tegen SF Ippendorf verloor de B-ploeg nipt met 0-1.
Te Gent werden de U16 tweede met twee overwinningen, één gelijkspel en één nederlaag en de U13 lieten één overwinning en één gelijkspel optekenen. 📝
En in Hoei tenslotte, op de Challenge Albert Valepin, behaalden de U14 drie overwinningen en één gelijkspel, de U13 één overwinning en twee gelijke spelen en de U11 twee gelijke spelen. 📝

16/08/2019

Einde van de voorbereidingen en begin van de Beker
Op één week van de hervatting van de kampioenschappen, komen de voorbereidingen stilaan ten einde voor onze meisjes.
Voor de A-ploeg is de de Women's Cup du Grand Est in Frankrijk dat op het programma staat met een wedstrijd tegen Dijon Football Côte-d'Or op vrijdag om 17.00 u en tegen FC Fleury 91 zaterdag om 17.30 u.
De B-ploeg ontvangt zaterdag om 16.00 u de Duitsen van SF Ippendorf.
Voor de C-ploeg is het de eerste officiéle wedstrijd van het seizoen die op hen wacht voor de tweede ronde in de Beker van België waarbij zij Aubel ontvangen om 16.00 u op de academie.
Voor de jeugd te Hoei, verwelkomt de Challenge Albert Valepin op zaterdag de U14 en zondag de U13 en de U11 en op La Gantoise nemen de U13 op zaterdag deel aan een toernooi en de U16 op zondag.
Om de volledige planningen van de toernooien beter te kunnen volgen en de adressen waar de verschillende matchen doorgaan, aarzel niet om de agenda te raadplegen.

12/08/2019

Een voorbereiding zonder nederlaag
De ontmoetingen van dit weekend waren eerder positief voor de meisjes van Standard.
Na hun eerste nederlaag van het seizoen verleden dinsdag tegen sc Heerenveen (0-1 op strafschop) 📷, heeft de A-ploeg met 2-3 gewonnen van Woluwe (Sylke Calleeuw, Maud Coutereels en Sanne Schoenmakers) en 2-2 gelijk gespeeld tegen PSV Eindhoven (Sanne Schoenmakers en Maurane Marinucci). 📷
Tegen Ans-Montegnée heeft de jeugd hun drie wedstrijden gewonnen. De U11 met 4-9, 0-3 voor de U13 en 0-6 voor de U14.
Tegen ASE Chastre bleef de stand gelijk voor de B-ploeg : 0-0. 📝
De C-ploeg daarentegen gaf geen geschenk aan Marloie door een indrukwekkende 0-23 uitslag. 📝
In Tienen tenslotte domineerden de U16 Eva’s Tienen met 0-18, evenals de U13 die op hun beurt wonnen met 1-18.
Ondanks de bevredigende resultaten, betreurt Standard de gebroken arm van Clara Chiodo na tien minuten spel tijdens de match tegen Ans-Montegnée.

09/08/2019

Dat iedereen zich gereed houdt voor het weekend
Iedere ploeg heeft zijn voorbereidingswedstrijd dit weekend.
De A-ploeg speelt zaterdag om 15.00 u te Hamoir tegen White Star Woluwe en zondag om 15.00 u op Tilleur tegen PSV Eindhoven.
Zaterdag eveneens ontvangt Ans-Monegnée de U11 om 10.30 u, de U14 om 11.00 u en de U13 om 11.45 u.
Dan is er nog de B-ploeg die om 16.00 u naar Chastre gaat en om 18.00 u ontmoet de C-ploeg Marloie te Ocquier.
Zondag te Tienen spelen de U13 tegen Eva's Tienen om 11.30 u en de U16 om 12.00 u.

06/08/2019

6 overwinningen en 4 maal gelijke spelen op 14
Dit weekend werden er niet minder dan 14 wedstrijden gespeeld door onze acht ploegen.
MSV Duisburg – Standard A 1-1 (Noémie Gelders)
VC Moldavo – Standard B 2-2 (Perrine Balant et Stéphanie Pirotte)
FC Diepenbeek – Standard C 0-1 (Sarah Arabia)
Sart-Lez-Spa (P1) – Standard U14 0-9 (3 × Florine Carlier, 3 × Maren Rens, 2 × Léa Fregesse, 1 × Lisa Lemmens)
Standard U11 – KRC Genk 8-2 (Mila Pila, 2 × Ines Jachacek, Claire Nivelles, Celia Verreux, Lise Faniel, Anna Guisset, Chloé Vanbellingen)

Tornooi te Aachen :
Alemannia Aachen – Standard U16 1-2 (Enora Matté et Lisa Lemmens)
SGS Essen – Standard U16 8-0

Tornooi op de Academie Robert Louis-Dreyfus :
Eerste reeks
Standard U13 – Putuo district football school Girls 0-3
Standard U13 – Putuo district football school Boys 0-2
Standard U13 – Soccer club 2-0

Tweede reeks
Standard U13 – Putuo district football school Boys 0-0
Standard U13 – Putuo district football school Girls 0-2
Standard U13 – Soccer club 9-0

Rangorde wedstrijd
Standard U13 – Standard U13 2-2

03/08/2019

De voorbereidingen voor het week-end
Er zijn veel voorbereidingswedstrijden voorzien voor dit week-end.
Zaterdag nemen de twee U13 ploegen deel aan een toernooi op de Academie Robert Louis-Dreyfus, terwijl de U16 deelnemen aan een toernooi in Aachen.
De A-ploeg gaat naar Disburg om 15.00u en de U11 ontvangen Genk om 16.30 u.
Zondag gaat de B-ploeg naar Moldavo om 13.00 u en de C-ploeg gaat naar Diepenbeek om 14.00u.

02/08/2019

Samenvatting van de maand juli.
In juli werden de trainingen hervat en er werden reeds verschillende voorbereidings-wedstrijden gespeeld.
15. Hervatting van de trainingen van de A-kern. 📷
21. Borussia Mönchengladbach A - Standard A : 1-4
22. Hervatting van de trainingen van de B en de C-kern. 📷
24. Standard A - 1.FC Köln : 2-1 📷
27. Standard B - Borusia Mönchengladbach B : 0-0 📷
  Standard C - US Grâce-Hollogne : 6-0 📷
  Alemannia Aachen - Standard A : 1-8
29. Hervatting van de trainingen van de jeugd. 📷
31. Standard U11 - Putuo district football school U13 (China) : 0-17 📷
  Standard U13 - Putuo district football school U13 (China) : 0-22 📷

29/06/2019

Drie teruggekeerden en één nieuwkomer
In deze transferperiode tellen wij reeds vier aanwinsten bij Standard. Elien Nelissen en Charlotte Van Ishoven keren terug van Genk, vergezeld van Sylke Calleeuw en, na drie jaar Rijsel (Lille) maakt Maud Coutereels, onze vroegere kapitein, haar grote terugkeer naar de Rouches !

Business Meeting
Ook dit jaar weer werden de nieuwe truitjes van Standard aan de sponsors voorgesteld tijdens de Business Meeting.
Ontdek vanaf nu in onze foto galerij !

08/06/2019

Twee nieuwe trofees om het seizoen te eindigen
Tijdens het brugverlof van hemelvaart had Standard een U15 en een U17 ploeg ingeschreven voor het internationale tornooi van Den Haag en de Luiksen zijn met twee eerste plaatsen teruggekeerd en met een indrukwekkend doelpuntenverschil van 25/1 in zes wedstrijden voor de U15 terwijl de U17 de finale wonnen na een strafschoppenreeks. 📝 📷
Maar onze jeugd heeft niet alleen gevoetbald. Vrijdagmorgen hebben zij twee kilometer te voet afgelegd tussen hun hotel en het stadion en zij hebben zich ook wat ontspannen op het strand van Scheveningen.
Om de gewonnen bekers te mogen behouden, moeten onze speelsters het tornooi volgend jaar, een tweede maal winnen.

18/05/2019

Standard is vice-kampioen !
Dank zij hun 2-0 overwinning tegen Anderlecht op de laatste dag van de play-offs behouden de Rouches hun tweede plaats op het podium, voor Genk gevolgd door La Gantoise die 1-1 gelijk speelden. 📝 📷
Gelukwensen aan de dames en aan de staff voor hun seizoen waarin Standard finalist werd in de Beker van België en vice-kampioen van de Super League.

16/05/2019

Een laatste uitdaging om de tweede plaats te behouden
Vrijdag om 20.30 u ontvangt Standard, voor de derde keer dit seizoen, Anderlecht. Terwijl de Mauven reeds kampioen zijn sinds 30 april, is de situatie voor de Rouches de laatste weken veel spannender geworden.
Momenteel staan Standard, Genk en Gent binnen twee punten van elkaar. Deze drie clubs kunnen dus aanspraak maken op de tweede plaats en wanneer de Luiksen het voordeel hebben om op kop te starten, moeten zij, om de drie punten te pakken, het wel opnemen tegen de kampioen, die slechts éénmaal verloor in de Super League.

13/05/2019

De strijd voor de tweede plaats wordt intensiever
De situatie wordt spannender in de Super League, want na de 5-1 nederlaag van de Rouches op La Gantoise 📝 en de in extremis 2-2 puntendeling van Anderlecht tegen Genk, heeft Standard nog slechts één punt voorsprong op de Limburgsen en twee op de Gentsen.
Om tweede te blijven zijn de Luiksen verplicht om vrijdagavond te winnen van de Mauven uit Anderlecht, die in dit kampioenschap nog maar éénmaal verloren.

10/05/2019

Laatste verplaatsing van het seizoen !
In dit tweede weekend van mei zijn het alleen de play-offs van de Super League die nog niet gedaan zijn.
Vandaag vrijdag gaan de dames van Standard voor de laatste keer dit seizoen op verplaatsing naar La Gantoise voor hun match met aanvang om 20.30 u.
Terwijl Anderlecht de titel van kampioen reeds veroverd heeft, kunnen nog drie andere clubs de tweede plaats innemen op de laatste twee speeldagen.
De overwinning is dus noodzakelijk !

06/05/2019

Standard stelt zijn plaats veilig in de 1ste Klasse
Zaterdag hing de toekomst van de ploegen B en C af van één enkele wedstrijd die buitengewoon spannend verliep. Omdat Standard met maar 2-1 leidde tegen Genk, liet het einde van de match begrijpelijk lang op zich wachten. Deze overwinning was broodnodig vermits Merkem hun wedstrijd tegen Kontich ook wonnen met 3-4. 📝 📷
In de Super League daarentegen kwam Standard met een 2-0 nederlaag terug van Genk. De Rouches hebben dus nog een overwinning nodig om zich van hun tweede plaats te verzekeren. 📝
In de 2de Klasse B hebben de Luiksen een laatste 3-9 overwinning behaald te Couvin-Mariembourg en eindigen zodoende hun seizoen, dat niet zo goed begonnen was, op de zesde plaats. 📝
In de Ergo Cup tenslotte, kregen de U16 meerdere mooie kansen, maar moesten zich uiteindelijk, na een spannende wedstrijd, met 0-2 gewonnen geven. 📝

04/05/2019

Een wedstrijd voor de tweede plaats
Alhoewel zij dinsdagavond Genk met 4-1 klopten 📝, kan Standard Anderlecht niet meer inhalen en dat is zodoende nu reeds kampioen van België voor dit seizoen. Het is dan ook voor de tweede plaats dat Standard, nu zaterdag om 20.00 u, zal spelen te Genk.
In de 1ste Klasse ontvangt Standard (12de) Genk (9de) zaterdag om 15.00 u. Als zij hun twee ploegen niet willen zien zakken, moeten zij minstens evenveel punten pakken als Merkem (13de) te Kontich (10de) op deze laatste dag van het kampioenschap.
In de 2de Klasse B staan de Rouches zesde en moeten zaterdag om 15.00 u, minstens gelijk spelen tegen Couvin-Mariembourg (13de) willen zij deze mooie plaats behouden.
Voor de U16 is het kampioenschap ten einde, maar zij moeten Minerois nog ontvangen in het kader van de achtste finale van de Ergo Cup U15, nu zaterdag om 14.00 u.

30/04/2019

De Super League gaat nu dinsdag verder
Dinsdag om 20.30 u ontvangt Standard Genk voor de derde speeldag in de play-offs van de Super League. Maar met negen punten achterstand op Anderlecht, lijkt de titel meeren meer onbereikbaar.

Ingewikkelde situatie in 1ste Klasse !
Vrijdag, in de Super League, werd Standard met 3-1 geklopt door Anderlecht maar behoudt zijn tweede plaats dank zij de 0-1 overwinning van Genk op La Gantoise, dat terugvalt naar de vierde plaats. 📝
In de 1ste Klasse, als gevolg van het 2-0 verlies van Standard op Massenhoven en de 3-1 overwinning van Merkem tegen de buren van Zulte Waregem, moeten de Luikenaars minstens evenveel punten pakken als Merkem, op de laatste speeldag. 📝
In de 2de Klasse B leidden de Rouches na een kwartier met 2-0 dank zij Marine Rosala en konden deze voorsprong behouden en beëindigden de wedstrijd op een 2-1 score. 📝
De U16 versloegen Marchin met 0-6 en eindigen hun seizoen op de derde plaats. 📝
De U14 wonnen met 4-3 van Tilleur en eindigen het kampioenschap op de tiende plaats. 📝
De U13 namen de bovenhand met 9-2 op Beaufays. 📝
En ook de U12 eindigden met een 2-4 overwinning te Melen-Micheroux. 📝

26/04/2019

Einde van het kampioenschap voor de jeugd
Dit weekend eindigen de kampioenschappen van de Standard jeugd, buiten de eventueel uitgestelde wedstrijden.
Zaterdag om 14.00 u gaan de U16, die reeds zeker zijn van een podiumplaats, op verplaatsing naar Marchin, negende.
De U13 daarentegen, ontvangen om 10.30 u Beaufays en pas om 11.00 u spelen de U12 op verplaatsing tegen Melen-Micheroux.
De U14, die eindigen hun seizoen met de thuiswedstrijd om 11.30 u tegen Tilleur B, laatste.
In de Super League blijven er nog vijf speeldagen, te beginnen met een laatste verplaatsing naar Anderlecht nu vrijdag om 20.00 u.
In de 1ste Klasse, moet Standard zijn drie punten voorsprong behouden op Melsele en Merchtem. En vermits zij zaterdag om 15.00 u op verplaatsing gaan naar Massenhoven, zevende, hebben zij de gemakkelijkste tegenstrever van de drie.
In de 2de Klasse B kunnen de Luikenaars nog een plaats klimmen in het klassement als zij zaterdag om 15.00 u thuis kunnen winnen van Merchtem.

24/04/2019

Geen Beker deze keer
Maandag op 1-0 achterstand gekomen en na ongeveer een half uur met tien verder te moeten, slaagde Standard er niet in terug te komen en moest zich zodoende met 2-0 gewonnen geven tegen La Gantoise in de finale van de Beker van België. 📝
In de 1ste Klasse waren de Luikenaars niet onverdienstelijk tegenover La Gantoise B, zelfs al verloren zij met 0-4. 📝 Standard behoudt evenwel zijn drie punten voorsprong op zijn achtervolgers die eveneens verloren.
In de 2de Klasse B, winnaars met 0-17 van La Louvière, zodat de Rouches nu zeker zijn om niet tussen de laatste vijf van het klassement te eindigen. 📝
En terwijl de A-ploeg de Beker niet mee naar huis kon nemen, haalden de U13 bijna alles binnen op het tornooi van Lille (Rijsel). Zij ontmoetten LOSC in de finale en hebben het tornooi gewonnen op penalty's nadat de wedstrijd eindigde op een 1-1 score, maar zij behaalden ook de trofee van de beste verdediging, de beste aanval en de beste speelster voor Anisa Ademi. 📝

20/04/2019

Finale van de Beker van België op Paasmaandag
Tijdens dit drie dagen lang weekend worden de kampioenschappen van de jeugd onderbroken. Er resten enkel nog de wedstrijden van de groten.
In de 1ste Klasse, terwijl de dreiging van degradatie nog steeds aanwezig is, krijgt Standard nu zaterdag om 16.30 u de derde, nl. La Gantoise op bezoek. De nederlaag van verleden week zou wel eens duur te staan kunnen komen.
In de 2de Klasse B moeten de Luikenaars zaterdag om 15.00 u naar La Louviére, laatste, en hbben zodoende een goeie kans op hun behoud.
En maandag volgt dan de finale van de Beker ven België te Denderleeuw om 16.00 u tussen Standard, houder van de Titel en La Gantoise, winnaar in 1917. De inkomkaart kan in voorverkoop aangekocht worden aan 5 € via de site van Belgische Voetbalbond (ter plaatse kost een inkomkaart 8 €).
Woon deze topmatch in grote getale bij!

Standard pakt de tweede plaats in de Super League
Woensdagavond, terwijl zij tot twee maal toe op achterstand kwamen, konden de Luikenaars hun match tegen La Gantoise uiteindelijk met 3-2 winnen en komen zo op de tweede plaats te staan in de Super League.
De Rouches blijven wel op zes punten van Anderlecht, winnaar van Genk met 0-2. 📝 📷

17/04/2019

Dubbele confrontatie met La Gantoise
Zaterdag kwalificeerde Standard zich voor de finale van de Beker van België. Zondag deed Gent hetzelfde door Woluwe met 5-1 te kloppen. Beide clubs ontmoeten elkaar dus maandag 22 april om 16.00 u op het veld van FC Dender (adres beschikbaar in de agenda) om uit te maken wie de winnaar wordt van de Beker van België 2019.
Maar eerst ontvangen de Luikenaars nu woensdag om 20.30 u, Gent eerst nog in het kader van de eerste speeldag van de Play-offs 1.

15/04/2019

Standard in finale !
Zaterdag nam Standard de bovenhand tegen de A-ploeg van Genk en kwalificeerde zich met 4-1 voor de finale, met een hattrick van Noémie Gelders (waaronder twee goed geplaatste vrije trappen) en een kopbal van Sanne Schoenmakers. 📝 📷
En zondag, in de andere halve finale, heeft La Gantoise zich gekwalificeerd met een 5-1 overwinning tegen Woluwe dat zich, de dag voordien, praktisch verzekerde van de leidersplaats in 1ste Klasse, door Club Brugge, tweede, met 0-7 te kloppen.
Er staan de Rouches dus twee ontmoetingen tegen de Buffalo's te wachten. Op woensdag 17 om 20.30 u begint Standard de play-offs 1 met de ontvangst van Gent. En maandag 22 is het in de finale van de Beker van België dat beide ploegen elkaar terug ontmoeten om 16.00 u op het veld van FC Dender.
In de 1ste Klasse deden kwetsuren, vakanties en opgaven geen goed aan de B-ploeg, die met 2-1 verloor van Merchem, nochtans laatste, en zakt zodoende naar de twaalfde plaats, mede door de 1-3 overwinning van Tongeren te St-Ghislain. 📝
In de 2de Klasse B, met een 4-0 overwinning tegen Bokrijk, hangt het behoud van de C-ploeg meer af van de B-ploeg dan van hun eigen resultaten. 📝
Bij de U16 speelt Clavier een mooi einde seizoen en is er zeker van nog wat langer voor Standard te blijven, dank zij hun 0-3 overwinning te Aywaille.
Wat betreft de U14, daar hebben de doelpunten van Lisa Lemmens en Eugénie Verstraelen niet volstaan tegen Waremme, die met 6-2 wonnen. 📝
De twee doelpunten van Anisa Ademi daarentegen, zorgden voor een 2-2 gelijkspel tegen Jupille. 📝
En, alhoewel de tweeling Guerrini elk een doelpunt maakten, moesten de U12 toch met 2-6 het onderspit delven tegen FC Seraing. 📝

12/04/2019

Halve finale van de Beker van België
Zaterdag om 15.00 u ontvangt de A-ploeg van Standard de A-ploeg van Genk om uit te maken wie van beide naar de finale zal gaan. In het kampioenschap zijn de ontmoetingen tussen beide ploegen geëindigd op drie gelijke spelen en één overwinning van de Rouches. De speelsters zullen hun supporters nodige hebben om hen naar naar de finale te roepen.
Kom dus massaal uw ploeg steunen !
Voor de andere ploegen gaat het kampioenschap verder.
Zaterdagmorgen om 10.30 u ontvangen de U12 FC Seraing en de U13 gaan naar Jupille om 11.00 u.
In de 1ste Klasse moeten de Luiksen hun behoud nog steeds verzekeren bij hun verplaatsing om 16.00 u naar Merkem, de laatsten in de rangschikking.
In de 2de Klasse B ziet de situatie voor de Rouches er beter uit, maar is daarom nog niet zeker. Zij moeten dus hun thuiswedstrijd winnen om 16.30 u tegen Bokrijk, waar zij met 3-5 gingen winnen.
Zondag om 11.30 u gaan de U14 op verplaatsing naar Waremme, achtste.

08/04/2019

Geen overwinning voor Standard
Zaterdagnamiddag verloren de U12 met 4-1 op Sprimont 📝 en de wedstrijd van de U13 werd op vraag van Jupille uitgesteld.
In de namiddag verloren de U16 met de kleinste score 1-0 op Clavier, die hen hierdoor de tweede plaats afsnoepen. 📝
En zondag werden de U14 geleid door Seraing Athlétique, maar namen toch een gedeelte van de match in handen waarbij zij meerdere keren het kader troffen. Het was slechts in de toegevoegde tijd dat Nadège François de eer kon redden door de stand op 1-5 te brengen. 📝

05/04/2019

Een weekend voor de jeugd
Geen wedstrijden in de nationale afdelingen maar gelukkig is de jeugd er nog.
Zaterdag zijn er drie verplaatsingen voor Standard.
Om 10.00 u gaan de U12 naar Sprimont, om 11.00 u de U13 naar Jupille en om 14.00 u gaan de U16 naar Clavier, hun directe achtervolger.
Zondag om 11.30 u ontvangt de U14 Seraing Athlétique, de derde in de reeks.

De kalender van de Play-offs is er !
Dit seizoen start Standard de play-offs met de thuiswedstrijd tegen Genk op woensdag 17 april en eindigt met een classico met de ontvangst van Anderlecht op vrijdag 17 mei.
U vindt de volledige kalender op onze site of op onze Google Agenda.