C-ploeg 2017 – 2018

Onze C-ploeg werd opgericht in 2013, promoveerde naar derde klasse B in 2014 en speelt in tweede klasse sinds 2016.

C-ploeg

De speelsters

  • Jodie Alardot
    Jodie Alardot
    Positie : middenveld
    Geboortedatum : 11 mei 1998
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2011
    Kampioen : 1 × van Provincie (2014)
    Bekers : 1 × van Provincie (2014), 1 × van België U16 (2014)
  • Elena Arnoldy
    Elena Arnoldy
    Positie : verdediging
    Geboortedatum : 3 mei 2000
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2012
    Kampioen : 1 × in 1ste nationale (2016)
    Bekers : 1 × van België U16 (2016), 1 × van België U13 (2014)
  • Romane Baijot
    Romane Baijot
    Positie : verdediging
    Geboortedatum : 12 december 2001
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2013
    Bekers : 1 × van België U16 (2016), 1 × van België U13 (2014)
  • Julie Deshoullieres
    Julie Deshoullieres
    Geboortedatum : 17 mei 1997
    Nationaliteit : franse
    Bij Standard sinds : 2017
  • Sabrina Dony
    Sabrina Dony
    Nummer : 8
    Positie : middenveld
    Geboortedatum : 25 juni 1994
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2006
    Kampioen : 1 × in 2de nationale (2013), 1 × van Provincie (2014)
    Bekers : 1 × van Provincie (2014)
  • Laura Fasanotti
    Laura Fasanotti
    Positie : middenveld
    Geboortedatum : 2 december 2001
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2014
    Vorige club : RE Blegnytoise
  • Maxine Franco
    Maxine Franco
    Positie : aanval
    Geboortedatum : 31 januari 2001
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2012
    Vorige club : Diepenbeek (2007-2010), RC. Hades (2010-2012)RC. Hades
    Bekers : 1 × van België U13 (2014)
  • Caro Gielen
    Caro Gielen
    Positie : verdediging
    Geboortedatum : 17 maart 2001
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2014
    Vorige club : K Sint-Truidense VV
    Bekers : 1 × van België U16 (2016)
  • Samantha Harzé
    Samantha Harzé
    Positie : verdediging
    Geboortedatum : 10 maart 1999
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2011
    Bekers : 2 × van België U16 (2011, 2014)
  • Elia Magnette
    Elia Magnette
    Geboortedatum : 9 november 2000
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2016
  • Lyne Matagne
    Lyne Matagne
    Geboortedatum : 21 juni 2001
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2016
  • Ella Mertens
    Ella Mertens
    Positie : middenveld
    Geboortedatum : 16 januari 1998
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2010
    Kampioen : 1 × van Provincie (2014)
    Bekers : 1 × van Provincie (2014), 2 × van België U16 (2011, 2014)
  • Marine Nihart
    Marine Nihart
    Positie : verdediging
    Geboortedatum : 21 juni 2000
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2011
    Bekers : 2 × van België U16 (2014, 2016)
  • Delphine Oger
    Delphine Oger
    Positie : doel
    Geboortedatum : 14 juni 1996
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2011
    Kampioen : 1 × van België (2017), 1 × in 2de nationale (2013), 1 × van Provincie (2014)
    Bekers : 1 × van Provincie (2014)
  • Laura Salden
    Laura Salden
    Geboortedatum : 20 februari 2001
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2016
  • Pauline Taquet
    Pauline Taquet
    Positie : aanval
    Geboortedatum : 24 mei 1998
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2011
    Kampioen : 1 × van Provincie (2014)
    Bekers : 1 × van Provincie (2014), 1 × van België U16 (2014)
  • Laetitia Velazquez
    Laetitia Velazquez
    Geboortedatum : 15 september 1997
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2014
    Vorige club : Tongeren DV
  • Fleur Verstappen
    Fleur Verstappen
    Geboortedatum : 15 januari 2000
    Nationaliteit : belgië
    Bij Standard sinds : 2015
    Kampioen : 1 × in 1ste nationale (2016)
    Bekers : 1 × van België U16 (2016)

De omkadering

  • Tonino Iafrate
    Tonino Iafrate
    Functie : trainer
    Geboortedatum : 25 mei 1959
    Nationaliteit : italiaanse
    In onze afdeling sinds : 2008
    Kampioen : 1 × in 3de nationale B (2009), 1 × in Provincie (2014)
    Bekers : 1 × van België voor B-teams (2009), 1 × van Provincie (2014)
  • Nicolas Renson
    Nicolas Renson
    Functie : kepertrainer
    Geboortedatum : 24 maart 1991
    Nationaliteit : belgië
    In onze afdeling sinds : 2013
    Kampioen : 1 × van België (2017)
    Bekers : 1 × van België U13 (2017)
  • Nicolas Pestieau
    Nicolas Pestieau
    Functie : fysiek begeleider
    Geboortedatum : 22 october 1992
    Nationaliteit : belgië
    In onze afdeling sinds : 2012
  • Marc Dony
    Marc Dony
    Functie : ploegafgevaardigde
    Geboortedatum : le 19 avril 1964
    Nationaliteit : belgië
    In onze afdeling sinds : 2007
    Kampioen : 1 × in 2de nationale (2013), 1 × in Provincie (2014)
    Bekers : 1 × van Provincie (2014)
  • Véronique Leloup
    Véronique Leloup
    Functie : ploegafgevaardigde
    Geboorteplaats en datum : Hermalle-sous-Argenteau, le 28 novembre 1963
    Nationaliteit : belgië
    In onze afdeling sinds : 2006
    Kampioen : 1 × in 2de nationale (2013), 1 × in Provincie (2014)
    Bekers : 1 × van Provincie (2014)