- +

Kalender van regionale miniemen G 2013 – 2014

Heenwedstrijden

Speeldag 1 +

31/08/2013
Standard de Liège-RFC Tilleur St-Gilles5-0forfait

Speeldag 2 +

07/09/2013
Union Flémalloise-Standard de Liège0-5forfait verslag

Speeldag 3 +

14/09/2013
Standard de Liège-R Ougrée FC11-0verslag fotogalerij

Speeldag 4 +

21/09/2013
Montegnée-Standard de Liège1-15verslag fotogalerij

Speeldag 5 +

28/09/2013
Standard de Liège-RES Templiers-Nandrin4-2verslag fotogalerij

Speeldag 6 +

05/10/2013
R Cité Sp.-Standard de Liègealg. fft.

Speeldag 7 +

12/10/2013
Standard de Liège-AS Hermalle6-0verslag fotogalerij

Speeldag 8 +

19/10/2013
R Ans FC B-Standard de Liègealg. fft.

Speeldag 9 +

26/10/2013
Standard de Liège-RUS Gold Star Liège B10-0verslag fotogalerij

Speeldag 10 +

02/11/2013
Standard de Liège-JS Pierreuse3-0verslag fotogalerij

Speeldag 11 +

22/02/2014
RDC Cointe Liège-Standard de Liège1-2verslag

Terugwedstrijden

Speeldag 12 +

16/11/2013
RUS Gold Star Liège B-Standard de Liège0-1verslag

Speeldag 13 +

23/11/2013
Standard de Liège-R Ans FC Balg. fft.

Speeldag 14 +

30/11/2013
JS Pierreuse-Standard de Liège0-7verslag

Speeldag 15 +

18/01/2014
Standard de Liège-RDC Cointe Liège4-1verslag fotogalerij

Speeldag 16 +

25/01/2014
Standard de Liège-Montegnée12-1verslag fotogalerij

Speeldag 17 +

01/02/2014
RES Templiers-Nandrin-Standard de Liège0-4verslag

Speeldag 18 +

01/03/2014
Standard de Liège-R Cité Sp.alg. fft.

Speeldag 19 +

15/02/2014
AS Hermalle-Standard de Liège2-7verslag

Speeldag 20 +

05/04/2014
RFC Tilleur St-Gilles-Standard de Liège0-10verslag

Speeldag 21 -

12/04/2014
Standard de Liège-Union Flémalloise9-0verslag fotogalerij
JS Pierreuse-RFC Tilleur St-Gilles5-3
AS Hermalle-Montegnée5-0forfait
R Ans FC B-R Ougrée FCalg. fft.
R Cité Sp.-RES Templiers-Nandrinalg. fft.
16/04/2014
RUS Gold Star Liège B-RDC Cointe Liège - 17:30

Speeldag 22 -

26/04/2014
R Ougrée FC-Standard de Liège - 11:15
Montegnée-R Ans FC Balg. fft.
RES Templiers-Nandrin-AS Hermalle - 11:15
R Cité Sp.-RUS Gold Star Liège Balg. fft.
RFC Tilleur St-Gilles-RDC Cointe Liège - 14:00
Union Flémalloise-JS Pierreuse - 14:00